Tillitsvalgte

Oversikt over tillitsvalgte.

For Sykehuset i Vestfold (SiV)

Foretakstillitsvalgt SiV og Klinikktillistvalgt KPR.
Trine Elverum, NVDPS
e-post: trine.elverum@me.com

Klinikktillitsvalgt somatiske klinikker
Truls Fagernes Olsen
e-post: truls.fagernes.olsen@siv.no

Klinikk for psykisk helse og rusbehandling (KPR), tillitsvalgt for barneavsnittet:
Elena Karlsen
tlf: 33 37 52 00,
e-post: Elena.Karlsen@siv.no

Klinikk for psykisk helse og rusbehandling (KPR), tillitsvalgt for voksenavsnittet:

Karoline Lindquist, PFA Akutt døgn

e-post: karoline.lindquist@siv.no

Regiontillitsvalgt for Bufetat

Marianne Kuvaas
e-post: marianne.kuvaas@bufetat.no

Vara: Antony Laurie

Tillitsvalgt for NAV Vestfold

Ingen.

Virke:

Stiftelse Vilde:
Ingen.

Alternativ mot Vold (ATV):
Elisabeth Nyborg

Kommune/fylkeskommune:

Sandefjord kommune:
Elisabeth Kehlet: elisabeth.kehlet@sandefjord.kommune.no  

Tlf: 40816305

Nøtterøy/Tjøme kommune:

Larvik kommune:
Silke Gjetrang: silke.gjetrang@larvik.kommune.no

Tønsberg kommune:
Geir Pettersen: geirpettersen@rocketmail.com

Tlf: 97706970
 

Share |
Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.