Kontakt oss

Styret i NPF Sør-Trøndelag består i 2021 av engasjerte styremedlemmer, vararepresentanter og studentrepresentanter. Ta gjerne kontakt ved eventuelle spørsmål eller innspill til styret. 

Vi har styremøter ca en gang i måneden. Hvis det er noe du lurer på, eller noe du ønsker at styret skal ta opp til diskusjon - Ikke nøl med å ta kontakt!

Styret

Fungerende Leder,
og kasserer:

Elin Bjøru 

Møllebakken 51 

7020 Trondheim 

Tlf 957 35 974 

elinbjoru@bufetat.no  

 

Sekretær: 

Magnus Woldsund Bjørnøy 

Lindemans Gate 7b 

7052 Trondheim 

Tlf 938 35 251 

magnus.woldsund@gmail.com  

 

Styremedlem, ansvar for forhandlingsarbeid:

Chris Margaret Aanondsen

Haakon Odd Christiansens vei 43 D

7048 Trondheim

Mob: 95792616

chris.m.aanondsen@gmail.com  

Styremedlem, forhandlingsarbeid:

Gaute Dahl

Brøsetveien 31 A

7045 Trondheim

Tlf: 99294991

Gautedahl@hotmail.com  

Styremedlem, ansvar for medlemsmøter: 

Elisabeth Gusdal,  

Rønningsvegen 2B 

7045 TRONDHEIM.  

tlf. 922 06 622 

elisabeth.gusdal@gmail.com  

Styremedlem, medlemsmøter:

Elin Killi-Olsen

Nordre Jonsgt 2
7030 Trondheim
tlf 958 13 030

elinhani@hotmail.com  

Styremedlem (1.vara), medlemsmøter:

Knut Naper Hanssen

Rydningen 33

7027 Trondheim

Tlf 984 56 348

knutnaper@yahoo.no  

Styremedlem (2.vara)

Ida Haugland Thoresen

Bakkehellet 7

7031 Trondheim

Mob: 99385310

Ida.Haugland.Thoresen@stolav.no  

Studentrepresentant, medlemsmøter:

Elisabeth Mannsverk Ausdal

Elgeseter Gate 26A

7030 Trondheim

tlf 404 82 498

ellie.ausdal@gmail.com  

Valgkomiteen

Jorunn Gran

E-post: j orunn.gran@stolav.no

Jon Anders Lied

E-post: jon.anders.lied@gmail.com

Anette Hassel 

E-post:  anette.hassel@gmail.com  

Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.