Kontakt oss

Styret i NPF Sør-Trøndelag består av engasjerte styremedlemmer, vararepresentanter og studentrepresentanter. Ta gjerne kontakt ved eventuelle spørsmål eller innspill til styret. 

Vi har styremøter ca en gang i måneden. Hvis det er noe du lurer på, eller noe du ønsker at styret skal ta opp til diskusjon - Ikke nøl med å ta kontakt!

 

Styret

Leder:

Kjersti Sandnes

Tlf. 916 72 756

sandneskjersti@gmail.com

 

Kasserer:

Elin Bjøru 

Tlf. 957 35 974

elinbjoru@bufetat.no  

 

Sekretær: 

Magnus Woldsund Bjørnøy 

Tlf. 938 35 251

magnus.woldsund@gmail.com  

 

Styremedlem, ansvar for forhandlingsarbeid:

Chris Margaret Aanondsen

Tlf. 957 92 616

chris.m.aanondsen@gmail.com  

 

Styremedlem, forhandlingsarbeid:

Gaute Dahl

Tlf. 992 94 991

Gautedahl@hotmail.com  

 

Styremedlem, ansvar for medlemsmøter: 

Elisabeth Gusdal

Tlf. 922 06 622 

elisabeth.gusdal@gmail.com  

 

Styremedlem, medlemsmøter:

Elin Killi-Olsen

Tlf. 958 13 030

elinhani@hotmail.com

 

Styremedlem (1.vara), medlemsmøter:

Knut Naper Hanssen

Tlf. 984 56 348

knutnaper@yahoo.no  

 

Styremedlem (2.vara):

*kommer

 

Studentrepresentant, medlemsmøter:

*kommer

 

Valgkomiteen

Jorunn Gran

E-post: j orunn.gran@stolav.no

Jon Anders Lied

E-post: jon.anders.lied@gmail.com

Anette Hassel 

E-post:  anette.hassel@gmail.com  

Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.