Kontakt oss

Styret i NPF Sør-Trøndelag består i 2019 av til sammen ni engasjerte medlemmer. Ta gjerne kontakt ved eventuelle spørsmål eller innspill til styret. 

Vi har styremøter ca en gang i måneden. Hvis det er noe du lurer på, eller noe du ønsker at styret skal ta opp til diskusjon - Ikke nøl med å ta kontakt!

Styret

Morten Thorsen, leder
E-post: morten.thorsen@nav.no

Anette Hassel, styremedlem og sekretær
E-post: anette.hassel@gmail.com

Trond Andreassen, styremedlem og forhandlingsansvarlig
E-post: trondan2@online.no

Marte Sandbukt Pettersen, studentrepresentant
E--post: marte.sa.pettersen@gmail.com

Jonas Falch-Madsen styremedlem og kasserer
E-post: jonasbormadsen@gmail.com

Connie Davik, styremedlem, med ansvar for medlemsaktivitet
E-post: connie.davik@gmail.com

Viviann Sandberg Larsen, styremedlem, med fokus på forhandlingsarbeid

E- post: v.s.larsen@gmail.com

Erlend Brovold, vararepresentant, med fokus på forhandlingsarbeid

E-post: erlendbrovold@hotmail.com

Ane Bjøru Fjeldsæter, vararepresentant, med fokus på medlemsaktivitet

E-post: anefjeld@gmail.com

Valgkomiteen

Elin Bjøru

E-post:  elin.bjoru@bufetat.no

Jorunn Gran

E-post: j orunn.gran@stolav.no

Jon Anders Lied

E-post: jon.anders.lied@gmail.com

Share |
Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.