Sykehuset Innlandet

Foretakstillitsvalgt

Christian Callesen Haugli
E-post:  ChristianCallesen.haugli@sykehuset-innlandet.no
 
Lene Engen Kleppe (vara)
E-post: Lene.Engen2@sykehuset-innlandet.no  
 
Nina Karoliussen (vara)
E-post:  Nina.Karoliussen@sykehuset-innlandet.no
 
Divisjonstillitsvalgt Divisjon Psykisk Helsevern:
Lisa Nordsveen
E-post: 
 
Nancy Ellen Dos Santos (vara)
E-post: 
 

Marthe Øibakken Nordberg (vara)

E-post:  Marthenordberg.oibakken@sykehuset-innlandet.no      

 

Divisjon habilitering og rehabilitering

Nina Karoliussen (Divisjonstillitsvalgt)
E-post: Nina.Karoliussen@sykehuset-innlandet.no
Ingunn Ullerhaug (vara)
E-post:  Ingunn.Ullerhaug@sykehuset-innlandet.no

BUP Hedmark

Mette Høilund Hjelmås (avdelingstillitsvalgt)
E-post:  MetteHoilund.Hjelmas@sykehuset-innlandet.no

Hanan Almorabet (avdelingstillitsvalgt)

E-post:  Hanan.Emhemed@sykehuset-innlandet.no

Eli Marie Gustafsson (vara)
E-post: Eli.Marie.Gustafsson@sykehuset-innlandet.no
Evy Grenness (vara)
E-post:  Evy.Grenness@sykehuset-innlandet.no

BUP Døgn

Nancy Ellen Dos Santos
E-post:

BUP Oppland

Marthe Nordberg Øibakken  (avdelingstillitsvalgt)
E-post: Marthenordberg.oibakken@sykehuset-innlandet.no                                                                                                     

Ingvill Sannes (vara)

E-post: Ingvill.Sannes2@sykehuset-innlandet.no                                                         

DPS Tynset

Bengt Skar-Dagestad (avdelingstillitsvalgt) 
E-post:  Bengt.Skar-Dagestad@sykehuset-innlandet.no

Ferrucio Aristarco  (vara)

E-post: 

DPS Lillehammer og Otta

Gunhild Rindal Kulbotten (avdelingstillitsvalgt) 
E-post: Gunhild.Rindal.Kulbotten@sykehuset-innlandet.no
Cathrine Dahle (vara)
E-post: Cathrine.Dahle@sykehuset-innlandet.no

DPS Hamar og Elverum

Karoline Pålsdatter Seheim
E-post: 
 

Tryggve Sagen Inderhaug

E-post: tryggve.sagen.inderhaug@sykehuset-innlandet.no

 

Ingvild Knutssen Moen

E-post: 

 

DPS Kongsvinger

Anja Langnes (avdelingstillitsvalgt) 
E-post:                                   

Trude Alsos (vara)

E-post: 

DPS Gjøvik

Chrisitan Callesen Haugli (avdelingstillitsvalgt) 
E-post: ChristianCallesen.haugli@sykehuset-innlandet.no   
Sandra Jerstad (vara)
E-post:  Sandra.Jerstad@sykehuset-innlandet.no                  
Eli Kritsin Nesmoen (vara)
E-post: EliKristin.Nesmoen@sykehuset-innlandet.no                               

Avdeling for akuttpsykiatri og psykosebehandling Reinsvoll

Irja Børsting
E-post:  Irja.Borsting@sykehuset-innlandet.no

Avdeling for akuttpsykiatri og psykosebehandling Sanderud

P.t. ingen

Avdeling for alderspsykiatri

P.t. ingen

Avdeling for TSB

Vilhelm Berthelsen (avdelingstillitsvalgt)                                                    

E-post: 

Lisa Nordsveen (vara)

Epost:

Share |
Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.