.
4.3.1 Samling 1 (2 dager): Innføring i rusmiddelbruk og avhengighet
Samlingen har som mål å gi deltakerne en generell innføring i og forståelse av behandling av rus og avhengighetstilstander.
Etter denne samlingen skal psykologen ha kunnskap om:
Tid: kl 0900-1700 alle dager.
Du melder deg kun på til 1. samling, du vil da automatisk være påmeldt alle 4 samlingene på programmet.
Vi gjør oppmerksom på at privatpraksis ikke er godkjent praksis i spesialistutdanningen, og du er selv ansvarlig for å sikre at du er i riktig veiledet praksis.
Psykologspesialister kan søke om å på delta på hele, eller deler av det valgfrie programmet som vedlikeholdsaktivitet, da stilles ikke krav til praksis og veiledning. Søknad sendes kurs@psykologforeningen.no
Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.