Psykologenes forening for digital helse (DigPsyk)

Psykologenes forening for digital helse, eller #digpsyk, jobber for å fremme digital helse blant psykologer. 

Foreningen ønsker å fremme bruken av digitale hjelpemidler i psykologisk arbeid, gjennom å spre kunnskap om de muligheter dette gir, samt god anvendelse av disse mulighetene. Foreningen er åpen for medlemmer av Norsk psykologforening.  Gå til DigPsyks nettsider

Styret

Kaja Asbjørnsen Betin, leder

kaja@digpsyk.no

Aksel Inge Sinding, nestleder

aksel@digpsyk.no

Oskar Blakstad, teknisk rådgiver

oskar@digpsyk.no

Svein Øverland, kasserer

svein@digpsyk.no

Sharthan Simoons, styremedlem

sharthan@digpsyk.no

Karl Henrik Bang

Styremedlem

karl@digpsyk.no

Share |
Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.